Witajcie w naszej Domowej Kuchni!

Rodzina Kruszwickich jest bardzo gościnna. Serdecznie zaprasza Was do swojej Domowej Kuchni. Czeka Was wiele przygód (nie tylko) kulinarnych 🙂 Zajrzyjcie do nich koniecznie!

 

Babcia Kruszwicka uwielbia tradycyjną kuchnię, jest zwolenniczką wszystkiego, co sprawdzone i niechętnie zmienia wypróbowane przez lata przepisy. Jej pyszne pierogi, sernik czy ciasto drożdżowe nie mają w rodzinie konkurencji. Choć nie jest zwolenniczką kuchennych nowinek, chętnie próbuje potraw mamy Kruszwickiej.

Mama Kruszwicka jest wiecznie zajęta i zabiegana – pracuje, opiekuje się dziećmi  i domem. Jej pasją jest gotowanie. Zwraca uwagę na aspekty zdrowotne, które przemyca w swojej kuchni.

Dziadzio Kruszwicki jest największym fanem kuchni Babci Kruszwickiej.  Rzadko gotuje, jednak gdy zajdzie taka konieczność umie z kilku prostych składników wyczarować dobry obiad. Chętnie służy radą lub pomocą i zawsze wie, jak wybrnąć z opresji.

Ola Kruszwicka lubi pomagać w kuchni. Jest otwarta na kuchenne nowinki i inspiracje. Mimo zainteresowania kuchnią, czuje się w niej jeszcze niepewnie. Lubi zarówno kuchnię tradycyjną, jak i zdrową żywność. Lubi eksperymentować – dodaje do potraw nowe składniki albo wymyśla własne przepisy. Chętnie przygotowuje przekąski na imprezy lub spotkania z koleżankami.

Tata Kruszwicki jest znawcą kuchni. Lubi czytać książki kulinarne i interesuje się kuchnią z różnych stron świata. Rzadko sam przygotowuje potrawy, ale kiedy zabiera się za gotowanie to wychodzi mu to po mistrzowsku!

Igor Kruszwicki jako typowy chłopiec często psoci i płata w kuchni psikusy. Lubi szybkie i proste dania, którymi można się najeść. Mimo skłonności do psot Igor to dobry chłopak i chętnie pomaga mamie przy obiedzie, a zwłaszcza przy deserze. Jego ulubione ciasta szybko znikają potem z talerza.

 

Napisz komentarz